ДВОДЕННА ПОДОРОЖ Mont Saint Michel – Cancale – Saint Malo

Під час цього туру, Ви відвідаєте: Канкаль (Cancale): це крихітне містечко регіону Бретань, наскрізь просочене смаком моря, яке місцеві жителі називають «магічним місцем», де зустрічаються земля, небо і море, де народжуються легенди про казкових фей і всемогутнього чарівника Мерліна. Мрієте скуштувати знаменитих найсмачніших французьких устриць? Тоді вам саме сюди, адже Канкаль – це «Устрична столиця Франції»!

Справжній скарб не тільки Нормандії, а й усієї Франції – острів-фортеця Мон-Сен-Мішель (Mont Saint-Michel) – заснований на початку VIII століття. Абатство заслуговує на звання «Восьмого Дива Світу», трьохрівневий готичний ансамбль шпилями сягає у безмежну небесну височінь, а монастирський дворик наче висить між небом і землею. В місцевих ресторанах кухарі готують страви за рецептами XIX століття.

Затоку разом із замком внесено у список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Є ще причина, чому це місце, як магнітом, притягує до себе туристів з усього світу та любителів екстріму – це унікальне природнє явище – припливи – які тут найсильніші у Європі та другі за силою у світі. Вода може відходити від берега на 18 км і врізаться в сушу на 20 км, а висота припливу досягає 13 м.

Сен-Мало (Saint-Malo): зведений як фортеця для охорони гирла річки Ранс, місто століттями служило притулком для піратів, які наводили жах на мешканців прибережних районів. Тепер їх уже давно немає, а Сен-Мало став найбільш відвідуваним містом у Бретані.